Sıkça Sorulan Sorular

Yurt dışından spariş verebilir miyiz?

Evet, Miristanbul Kozmetik olarak ihracat ve nakliye üstleniyoruz ve dünyanın neresinde olursanız olun satın aldığınız ürünü kapınızda sizlere teslim ediyoruz.

Yurt dışına gönderdiğiniz ürünler taşıma sırasında hasar görürse ne olacak?

Ürünlerimizi müşterilerimize sigortalı olarak kargoluyoruz. Şehirdışı ve yurtdışı gönderilerinde çalıştığımız nakliye firmalarını özenle seçiyor, özel ambalaj sistemiyle hasar riskini en aza indiriyoruz. Oluşabilecek hasarlar ilgili de satış sonrası desteğimizle sorunun anında giderilmesini sağlıyoruz.

Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Genelde isteğe özel üretim yaptığımız için teslimat süresi talep edilen ürünün niteliğine göre değişmektedir. Ürünün gideceği mesafe de teslimat süresinde etkili olmaktadır.

Siparişinizin niteliğini ve teslim edilmesini istediğiniz adresi bize bildirerek konuyla ilgili net bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri nelerdir?

Sipariş onayı için sipariş tutarının %30 oranında ön ödeme yapılması gerekmektedir. Kalan tutarın ise teslimattan önce ödenmesi gerekmektedir. Ödemenizi nakit, havale ve kredi kartıyla yapabibilirsiniz. Taksit seçeneklerimiz vardır.

Ürünlerin teslimi ve montajı nasıl yapılmaktadır ?

İstanbul içerisinde ücretsiz montaj yapılmaktadır. Diğer şehirler ve yurtdışı siparişleri için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.